2026. július 27., hétfő

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#258623
Akkor nem sokat tévedtem -28-as várakozásommal. nevet
Nálam hó nélkül -11,5°C lett a tmin.
#258622
Nem messze a Padistól, Biharfüreden 1100 tszfm (Stana de Vale) -24,5 volt a Tmin, tehát ott a -30 alatti T biztos, na majd meglátjuk 25.-én. laza
#258620
-20 lett a Tmin, Csíkszereda -25, Bodzaforduló -28 (Intorsura Buzaului), de tõlem 40km-re délre Erzsébetváros(Dumbraveni) -26, hidegebb mint Gyergyóalfalu -25 (Joseni) ami nagyon ritkán fordul elõ (soha)
Link

Utolsó észlelés

2026-07-27 23:52:04

Csesznek

16.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162364

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.