2026. július 27., hétfő

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#257223
Mi is 7 körül jöttünk haza Hejõcsabáról. Hcsaba-Búza tér-Vologda-Gyõri kapu rendben volt. Reméljük mindenki megússza max egy jégkarcolással, ahogy ti is. nevet
#257205
A "húszemeletesnél" sózva, de a Petõfi-téren, csak a szerencse mentett meg minket az álló autóban, hogy el ne trafáljanak(ahogy jó 1 órája írtam).
Persze lehet, hogy mostanra normalizálódott a helyzet.

Többeknek: a hóról majd akkor, ha már lapátolom.
#257196
Öröm és boldogság, hogy bõ óra múlva indulnom kell dolgozni, remélem a fõút addigra már kezelve lesz...

Utolsó észlelés

2026-07-27 13:24:03

Hajdúnánás

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162364

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.