2026. július 26., vasárnap

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#256422
Társasháznak közös az udvara, azt sajnos nem hó ágyúzhatom szét, de amúgy benne lennék! vidám
#256370
Akkor veszek egy ilyet, Szolnoki embereket kérdem beruházunk egy ilyenre??? És nem kell izgulni a mediciklonok iránt, csak azért hogy fagyjon nevet.
----------
Közben a szél csendesedik, T csökken, felhõzet csökken, -7,1 fok
#256367
Amúgy egy ilyen szerkezet lenne igazi amit ez az amcsi srác összedobott. Link nevet Vállalkozó kedvûek már kezdhetik is megvenni a hozzávalókat nevet Link
Közben már lassan elérjük a mínusz 9 fokot, a szél csak lassan csendesedik, ezért még ezen is csodálkozom.
#256365
A töltõfolyadékot 1:20 arányban kell vízzel keverni tehát 5 literbõl lesz 100 liter hó nevet
#256355
Ebben a száraz hidegben egyetlen megoldás lehetséges, egy hóágyú, ki is néztem már magamnak egyet. A Konrad katalógusban találtam rá, lehet beruházok egy ilyenre Link nevet

Utolsó észlelés

2026-07-26 22:04:01

Rákóczifalva

25.2 °C

na00

RH: 40 | P: 1007.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162364

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.