2026. január 13., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#256280
Így igaz.Átfutottam a londoni nyomás fáklyát,de nem sokára lesz friss is és 9-tõl felfelé is meg lefelé is van szórás bõven.Nem lepõdnék meg rajta ha átmeneti alacsonyabb légnyomás után a Brit-szigetekre újabb magas nyomás jönne.Hûvös az óceán hõmérséklete 3-4 fokkal a tavalyinál,de ezt már említettem.A BBC is ezért vár anticiklonosabb telet az óceánra és keményebb telet Közép-Európára! kacsint hideg
#256277
Na, ez kezd *igazán* jól kinézni: Link
Egyre átmenetibbnek néz ki az enyhülés, lassan stabilan az átlag alatt futnak a tagok is 3-a után megint.
Folytatódhat a *kemény* tél? kacsint

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2026-01-13 19:06:32

Kõszeg

0.4 °C

RH: 87 | P: 1019.9

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

153720

Hírek, események

Melegfront hoz havazást, ónos esőt, fagyott esőt és enyhülést is

Időjárás-változás | 2026-01-11 10:28

pic
Hétfőn este melegfront érkezik, ami főként északra és keletre hoz csapadékot, zömében havat, de előfordul majd vegyes halmazállapotú csapadék is.