2026. május 01., péntek

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#253385
Az OMSZ állomáson már 14 fok. nevet

Tegnap tényleg nem jött össze ott 1 órás napsütés sem? Link
Én a nap jó részét kint töltöttem, felhõk csak idõnként zavarték meg a napsütést. (Nagyon jó lenne az ÉK-i határszélre is egy napfénytartam mérõ.)
#253384
Ment, eddig. Most meg zuhan, 10 perc alatt -1 fok.
#253382
Jó kis bukószelünk van. nevet Imádom. 14 fok és megy felfelé mintha kötelezõ lenne.
A Selyemréti strandon iszonyat jó most a kinti medencében, délutánra "szénné" égnék még a téli napállás ellenére is. laza

A következõ 1 hét pedig alakuljon úgy ahogy most van az elõrejelzésekben.
Végre lenne hûs, friss levegõnk és volna mit mérni odafent.

A szikrázó napsütés mellett, a látástáv is kiváló. Tisztán látni a Magas-Tátra; az Alacsony-Tátra vonulatot is.

Kellemes Karácsonyi ünnepeket!
#253371
Az igen, Miskolc milyen bukószelet kap a Bükk felõl! Már 13 fok, nem semmi!

Itt is lassan megvan a 9 fok, pedig a globálok a maxit várták ilyen magasságba, de még van 2-3 óra addig.

Lassan indulok ki a dombra, a fehér karácsony reményében. nevet

Utolsó észlelés

2026-05-01 03:30:15

Budapest III. - Flórián tér

3.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

158143

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.