2025. december 31., szerda

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#246478
Nem-nem, az még júliusban volt, narancs riasztás, 40-50 mm esõ már innen 10 km-re is, itt meg esett 3 mm. Nem zivatar volt, csendes esõzés maradt el.
#246467
Én sem írtam azt, hogy bejöttek, éppen azért lett bukta, mert nem jöttek be. De mivel ezt ma többször is leírtad, ebbõl arra következtettem, hogy elég nagy jelentõségû bukta lehetett, így kiérdemelheti az év bukása címet. nevet
#246460
Teljes mértékben egyetértek. Még pár hét a költözés, csak a végét a legnehezebb kibírni.
Különben is itt már több a daru, mint a fa, csak a mi utcánkban 4 van, mind nagymértékû bontás, építés a régi roma társasházak bontása, átépítése. Zajszint mértékérõl: a zuhogó esõ hangját sem hallottam kedd reggel.

Szívem szerint Ausztiába költöznék én is, mint Balintaj, de most Spanyolország lesz ismét. Majd egyszer azonban. havazas

Októberi havi csapadék 57,5 mm, ennyi is marad.
#246450
Budapest belsõ részei tökéletes helyre kerültek, általában nincs ott semmi extra idõjárási esemény. Ha valakinek nem jó az ingerszegény idõjárás, akkor inkább meneküljön onnan. laza
#246449
A város döntõ részén 3-5 mm esett a várható 10-20 mm helyett. Nálam ez nem azt jelenti, hogy bejöttek a várakozások.
Lõrinc pedig egész évben jóval több csapadékot kap, mint a város egyéb területei.
#246445
Épp Zalában vagyok egy kis MetNetes összejövetelen, itt szembesültem az év bukásával, a kékesi havas esõvel.

Ha valaki tegnapi beírásom miatt nem ment fel a csúcsra havat lesni, annak lógok egy üveg sörrel/pohár borral/pálinkával, stb.

Mindig tanul az ember!

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-31 18:04:17

Bábolna

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

150212

Hírek, események

Feketén fehéren a karácsonyról

Időjárás-változás | 2025-12-21 10:00

pic
Jelentős változás kezdődik a kontinens és egyben hazánk időjárásában az ünnepi időszak alatt.