2025. december 19., péntek

Ho-ho-hóváró

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#232493
Miért halt be az UM? Nálam bejön.
#232492
Nagyon remélem. nevet Így most egész jól néz ki a modellelõre. Az UM behalt, nemtudtam még megnézni.

Kellene az esõ mert elõl nagyon nemkellett füvet nyírni. Illetve lelkiismeretbõl letoltam... de nagyon nem erõlködött a fûnyíró.
nyelvnyujtas
#232469
Nyugalom, a kedd és a szerda is jól sülhet el. kacsint
#232445
Vasárnapi vagy a hétfõi? Vasárnap valószínûleg nem lesz semmi, de azért a nyakamat nem merném rátenni. Hétfõn MKR lesz szerintem, de ha az nem is, multicellás zivatarok biztosan lesznek.
#232426
Kedves dny-i barátaimnak sok szeretettel: Link Link
Holnapiból lehet nem sok minden lesz, a hétfõ viszont kemény.

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-19 16:32:15

Csesznek

4.5 °C

31502

RH: 96 | P: 1025.0

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Újabb mediterrán ciklon érkezik

Időjárás-változás | 2025-11-23 10:49

pic
Alig ment el az előző, máris jön a következő ciklon.