2025. december 17., szerda

Ho-ho-hósirató

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#229570
Köszi,akkor jól sejtettem,hogy itt nem volt eget rengetõ csapadék,de mint említettük várjuk meg az éjfélt.Bár azért a 35-60 mm területi átlag nem hiszem ,hogy meglesz a 2 napban.Meg még ott a szombat is,de az nem volt benne ebben az elõrében.
#229565
10,1mm a hivatalos nálam. Ennyit adok le az OMSZ-nak.
Arról nem is beszélve, hogy délután a cikon "csápjaiból" simán lejöhet 15-20mm is akár!
#229559
Borult ég 10 fok,és szinte szélcsend!Egész meglepõ!Éjjel még volt jól esõnk,gépi mérésben 17mm felett vagyunk,kézinél 21mm,hogy melyik lehet a valós,ki tudja???Az biztos,hogy nem jött le a jelzett mennyiség,de nem is bánjuk,így is áll a víz mindenhol!

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-17 18:09:01

Romhány - Dózsa György út.

3.3 °C

13500

RH: 92 | P: 1025.1

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

149388

Hírek, események

Újabb mediterrán ciklon érkezik

Időjárás-változás | 2025-11-23 10:49

pic
Alig ment el az előző, máris jön a következő ciklon.