2026. augusztus 20., csütörtök

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY 2.0 - 2026. augusztus, tippek 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#219731
A +2 fok még érthetetlenebb... közben már zuhog az ónosesõ.
#219730
A kedvencem, amikor totál jeges a vezeték, és jön a vonat.nevet Csodálatos látványt tud produkálni..
Itt közepesen felhõs az ég, és csökken a hõmérséklet.A hó 7cm.
#219728
Már most is akadozik.. laza

FlaNeth, 3 éve én is átéltem egy szebbecske ónost, tud kalamajkát okozni, az biztos.
Amúgy az egyik kedvenc idõjárási helyzetem elõtt állok. nevet
#219725
Nagyon komoly, ami várható, érthetetlen a borult ikon az elõrejelzésben...
#219720
Szépen rákezdett az ónosesõ, holnapra megbénulhat a Dunántúl egy jó része. Lesz itt villanyoszlop, fakidölés ezerrel. nevet

Utolsó észlelés

2026-08-20 15:59:43

Aba

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

163262

Hírek, események

Mi történt Európa éghajlatával?

Érdekességek | 2026-08-11 11:42

pic
Abban szerintem meglehetősen nagy egyetértést mérne egy reprezentatív felmérés a Kárpátokkal ölelt hazánk népeinek körében, hogy valami megváltozott az éghajlatunkban.