2026. április 04., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#201019
Megvolt az már, ti. az évszakváltás, a hétfo/keddi HF legfeljebb megkoronázza a már egy ideje szilárdan a nyeregben levo új évszakot. Kettos hidegbetorés látszik, kabátokat ideje lesz elokaparni nevet
#200957
Az én véleményem annyi, hogy lehet itt próbálkozni ilyen elõrejelzéssel meg olyan elõrejelzéssel, amíg az embereknek nincs megfelelõ szövegértése és az égvilágon semmit nem tudnak az idõjárásról, addig kár a gõzért. Általános iskolában inkább az ilyen gyakorlati dolgokra kellene helyezni a hangsúlyt, nem pedig arra, hogy a vérbajos költõ betépve/részegen vajon mire gondolhatott nagy mûve megírása közben. Akit utóbbi érdekel, az megtanulhatná a szakosodott középiskolában/egyetemen. Persze ez is csak egy vélemény.

Utolsó észlelés

2026-04-04 15:16:18

Budapest III. - Flórián tér

17.0 °C

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

157131

Hírek, események

Március 29-én óraállítás

Érdekességek | 2026-03-27 16:50

pic
Újra itt van! Március 29-én hajnali kettő órakor időmérő eszközeinket egy órával előre kell állítanunk.