2025. december 29., hétfő

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#152058
Megfigyeltem ha friss hó esik ami még porhó is nagyon olvad, a vizes hónak ha egyszer jól összefagy +2 fokot meg sem érzi szinte!

Floo: Így van na ebben fordulhat a kocka jövõhéten egy párnapra!
#152054
Ma -2 fok volt a T max, de úgy olvadt a hó, mintha +5 fok lett volna! zavarban Az utakról, lesepert járdákról, stb. teljesen elolvadt és felszáradt. De még a fákon és a kocsikon is szemmel láthatóan olvadt (és tömörödött). Az érintetlen területeken 3 centi maradt estére. Du. 3-kor kiderült, ezért 4 óra után drasztikus lehûlés kezdõdött: este 8-kor már -9 fok volt a városban, de a város melletti met. állomáson már -11 fok volt! Azóta többnyire stagnál a T.

Goldman: Székelyudvarhelyen (Odorheiiul Secuiesc jelenleg 10 cm hó van hivatalosan. A Hargita más tészta, de még ott a környéken is csak 40 cm hó van (a Bucsin tetõn). Tehát nem kéne félretájékoztatni az embereket az 50-70 centikkel, fõleg Udvarhelyre! zavarban

Havazás előrejelzés

Utolsó észlelés

2025-12-28 23:01:13

Ózd - Nagy Imre út

-6.5 °C

RH: 72

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

150212

Hírek, események

Feketén fehéren a karácsonyról

Időjárás-változás | 2025-12-21 10:00

pic
Jelentős változás kezdődik a kontinens és egyben hazánk időjárásában az ünnepi időszak alatt.