2026. június 30., kedd

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY (2026. június vége) 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#108796
Ó, hát elég jámbor passzió ez a részemrõl... Országosan olyan mértékû fagy, ami komoly károkat okozna, szinte kizárt. nevet
Egyébként a tornádót is szívesen megcsodálná nem egy fórumtársunk, pedig az igazi katasztrófa. kacsint
#108793
Az esetleges csapadék és konvekció mellett figyeljünk fel az érdekes makroszinoptikai helyzetre: északeurópai AC déli peremén viszonylag hûvös levegõ beáramlása ék-rõl. A hõ és széltérkép nagyon tipikus. Nyári félévben ritka szituáció, csodáljuk meg, élvezzük ki. nevet

Utolsó észlelés

2026-06-30 10:29:47

Vép

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

160984

Hírek, események

Forró napok következnek

Időjárás-változás | 2026-06-24 15:45

pic
Eddig se fáztunk, de hétvégétől tikkasztó forróság kezdődik.