2026. július 25., szombat

Meteorológiai társalgó

Adott napon: 
Keresés:
Hasznos linkek (és egy infó)
TMAX TIPPVERSENY eredmények 

>> Sat24 műholdképek
>> Sat24 Magyarország mozgó műholdkép
>> Magyarországi radarképek archívuma


>>Tippelek az előrejelzési verseny aktuális fordulójában!
>>Rádiószondás felszállások élő követése!


>>Észlelés (közeli villámlás, jégeső, viharos szél, villámárvíz, szupercella, tuba, porördög, tornádó, víztölcsér, viharkár) beküldése a szupercella.hu-nak!

----------
Képek beillesztése esetén kérjük azokat megvágni, reklámok, mobilok fejléce, stb. csak feleslegesen foglalja a helyet és áttekinthetetlenné teszi az oldalt - a vágatlan képek ezért törlésre kerülnek.
Fotózáskor kérjük a mobilt fektetve használni, egy keskeny de magas kép egyrészt szintén sok helyet foglal, másrészt a kép sem túl élvezetes.
Köszönjük az együttműködést és a megértést.
#10432
Köszi a választ! Egy kis torlasztásra számítok, itt a Mátra-Cserhát között! Hajrá Tél! :-)
#10418
További 2-4cm-re számítok, de a déli, délkeleti részeken több is hullhat, így egyes helyeken reális lehet a 10cm.

A tegnapelõtti 4-5mm/7cm-es várakozásom (É-Nógrád!) lehet kissé túlzó volt, jelenleg 3-4cm a friss hó.
#10391
Hóvastagság 6cm, ebbõl 3cm a régi, fagyos réteg: Link Link Link Látótávolság 800-2500 méter között változik az intenzitás függvényében, pehelyméret szinte állandó, 5mm alatti. Jelenleg erõsödõ havazás, közepes intenzitással esik a hó, 1500m-es látással.

Utolsó észlelés

2026-07-25 09:56:51

Budapest IV. - Káposztásmegyer

Észlelési napló

Térképek

Radar
map
Aktuális hõmérséklet
map
Aktuális szél
map

Utolsó kép

162341

Hírek, események

Elkezdődött az El Niño

Érdekességek | 2026-07-02 11:26

pic
Az utóbbi hetekben, hónapokban azzal volt tele a média, hogy az éppen soron következő apokalipszist a szuper El Niño okozza majd, legkésőbb karácsonyra feje tetejére állítja az amúgy is megzavarodott időjárásunkat és mostantól bármi rossz történik, rá lehet mutogatni.