Nem tudom milyen az a szárazgőznevet de ha falusiasan akarnám leírni azt mondanám olyan mint a lóhugy laza Viszont ami meglepett, hogy igen tiszta még...és a nép nem volt egyenesen arányos a hőmérséklettel, tehá ahhoz képest kevesen voltak.
Tmin 19,1, most pedig majdnem 2 fokkal melegebb van mint tegnap ilyenkor. Meglesz e a 40 fok ma?