Fél 9 elmúlt és még mindig 32 fok van. Fújdogál a déli szél ami miatt itt jellemzően nagyon magas minimumok tudnak kialakulni, sőt már ma is bőven trópusi éjszakánk volt, ugyanis reggel 21,2 fokról indult a felmelegedés. Holnap jó eséllyel 30 fok vagy az fölötti napi közép jöhet.