Lement. Gyönyörű vörös volt, talán azt akarja ezzel sugallni, holnap még több tüzelőt tesz a kemencébe...  laza
Ja meg Szegeden fotóztam, bár szerintem az egész országban hasonló lehetett a látvány

beillesztett kép