Siófoknál a víz tegnap már már forrónak érződött, ugyan nem tudom hivatalosan most hány fokos, de az első 200 méter pokoli. Ha az ember frissülni akar akkor minimum a bólyákig kell menni. Keddre gyanítom még durvább lesznevet
Én amúgy sz@rrá égtem az 50 faktoros krém ellenére is pedig nem világos a bőröm.