A mai forró napot egy kis hőlégballonozással indítottuk Polgárdiban, hajnal 5-kor kellemes 20 fokban emelkedtünk fel. Érezhető volt, hogy egy melegebb rétegen mentünk keresztül. Végül majd 1000 méterig mentünk fel. 6-kor a nap már komolyan égetett, végül egy bő órányi repülés után landoltunk.

Itthon 20.6 fokról indulva 38.2-ig jutottunk végül.

A képeken a kelő nap és Balaton keleti medencéje negyed, fél és háromnegyed hatkor.

beillesztett kép


beillesztett kép


beillesztett kép


beillesztett kép


Abban ülünk vidám

beillesztett kép