Itt a szomszédban nálam 38,0 lett ma.
Ha realizálódik a légtömegben még bent lévő 2, 3 fokos tartalék, valóban rámehetünk a 40-re itt közép-északon is még normális fekvésben is, az Újpest/Budakalász-féle állomások meg hát...