Én úgy érzem, hogy ez még nincs benne a következő években, de ettől még  természetesen bejöhet a te állításod. Egészen érdekes dolgokat produkál időjárásunk, én inkább arra alapoztam, hogy 2007 óta nem döntöttünk új melegrekordot. Pedig melegedési fázisban vagyunk, gyors melegedési fázisban.