Én ezt nem érzem. Tudom nagy hülyeség érzetre alapozni, de pokoli energia kell ahhoz is, hogy  850-en  akár egy fokkal is több legyen. 
Ebből kifolyólag a 44-45 fok kanyarban sincs a következő években, tehát belátható időn belül. Szerintem a 42 fok ha meg is lesz keddig, nagyon nyögvenyelősen fog létrejönni. 2007 júliusa óta elég sok hőhullám súlytotta az országot, de nagyon ritkán mentünk 40 fok fölé. Általában megálltunk 39 fok magasságában. És az is bőven benne van, hogy ilyen extrém hőhullám már nem lesz ezen a nyáron.