Lehet, hogy ez lesz, és megdől majd az abszolút melegrekord, azonban az állítás nem feltétlenül releváns, hisz 2007-ben júliusban dőlt ez meg, nem júniusban. És ahogy ez szokás nyáron, a frontok utáni “felfrissülést” követően mindig jön a következő hőhullám, amiről nem tudjuk, hogy mit hoz a tarsolyában. nevet Főleg az utóbbi években, ez most is így lesz. 
-Amúgy kérnék egy zivatart felhőszakadással, köszönöm.  laza-