Olvasom hogy sokaknak milyen kibírhatatlan meleg van otthon, kitartást kívánok mindenkinek! Mi nem panaszkodhatunk, a klímát még nem kellett használnunk most is kellemes 23 fokot mutat a termosztát. Szerencsére a hajnalok még felfrissülést hoznak nálunk. Mai Tmin: 15,3 tegnapi 13,5 °C.