Nálam sem jött össze ma a legalább 20 fokos napi hőingás. 
A Tmin tizedre pontosan annyi lett, mint tegnap, azaz 16,9 fok, a Tmax pedig 36,5 fok lett.
Kezdésként nem is olyan gyenge. A napi közép T. : 26,7 fok lett.

Kíváncsi vagyok, meg lesz-e holnap a 20 fokos hőingás. Elvileg reggel lemehet 18 fokig, délután pedig 38 fokig repeszthet a hőmérséklet.