Az esztergályosnak sem kevésbé kurvább az élete vidám A műhelyben "csak" 34 fok, cserébe infinite Rh jó kis emulziógőzben,nyamii! Én nem nyefegek, ezért vernyákolok a 6 hónapos november alatt. (Ez a forróság amúgy valami bizarr módon király, ma is sétáltam benne bő 7 km-t. Hajrá nyár, Heja Norge!)