No!!!
Ciánt hagy a picX@'ba. Drága.
"Pont azon gondolkodtam, hogy mióta pár éve felhagytam a belföldi nyaralásokkal, azóta lényegében nincs igényem a 30 fok feletti
hőmérsékletekre itthon."

A harmincat maj javíccsad neggyenre.  laza