Kitartást mindenkinek, aki ebben a hőségben még olyan melót is végez, ami tovább rontja a helyzetet. Most kicsit mindenki megtapasztalhatja, hogy milyen pékként, szakácsként vagy gyrososként dolgozni. vidám
Pont azon gondolkodtam, hogy mióta pár éve felhagytam a belföldi nyaralásokkal, azóta lényegében nincs igényem a 30 fok feletti hőmérsékletekre itthon.
Remélem 2-3 év elteltével már nem arról fogok írogatni, hogy mennyire imádom a ködöcskécskecskécskét novemberben. Ha mégis idáig fajulnék, akkor bekészítek magam számára egy cián kapszulát, amit elharapok, ha egyszer idáig süllyedek. A kérdés, hogy meddig fog tovább fajulni a nyári hőség és szárazság a következő években?  laza