Nekem augusztusig szabi van, itthon hűsölök, szóval nincs okom a panaszra.
Viszont ovi és bölcsi szünet van. Nem egyszerű a gyerekekkel a 4 fal között napközben.
Meg amúgy is érzem, hogy odakint szenved a természet.