Pedig én épp Karcagra tettem az abszolút maxit. nevet

Amúgy nem értem, hogy miért kell megmondani a másiknak, hogy panaszkodjon, vagy sem? Szerintem mindenkinek joga van hozzá. Az élet más területein vannak szép dolgok, sikerek körülöttem, de én utálom ezt a fost és nem tudom visszafojtani az ezzel kapcsolatos érzéseimet.
Ez utóbbi gondolatmenetem már nem neked szólt totaszi, hanem általánosságban írtam.