"Én szeretek panaszkodni mert nem szeretem a nyarat ...
...Lényeg nem szeretem a nyarat, de nem sírom tele a fórumot, úr isten elolvadok....
A lényeg ez már nem nyár, kínlódás ,de ez van ezt kell szeretni."
Ezt majd szerintem rakd össze. Bocs.
Pék barátom van. Ő is mesélt a pokolról.