Én szeretek panaszkodni mert nem szeretem a nyarat.. 
Januárba születem faterom elmondása alapján 50cm hóba 1991. De még lehet rá tenni, szakács lettem már több mint 15 éve. 
Mit is mondjak tegnap bementem fél 7 kor már 38 fokba indult a nagy  főzés..
Sajnos ment ez még feljebb is, sok mindenen múlik de most a munkáltató kihagynám.. 
Lényeg nem szeretem a nyarat, de nem sírom tele a fórumot, úr isten elolvadok.. 
Pedig nekem még lehetne rá is okom! 
A lényeg ez már nem nyár, kínlódás ,de ez van ezt kell szeretni.. kacsintszegyenlosvidám