Ezt a mókát kihagytam volna ...
Napok óta 10 óra körül "deszkázunk". Ablakok be, függönyök be, ventilátorok on. A csekktől előre úgy félek, mint a patás ördögtől ...szegyenlos
Szabi kiírva, reggel vásárlás, utána off. beteg