Számottevő esély van rá hogy az idei nyár legnagyobb dobása most lesz. Mivel alig múlt el a nyári napforduló és jócskán rövidek még az éjszakák. Ahol nem tud hűlni kellőképpen éjjel a levegő, ott nappal annál nagyobb "helyzeti előnyből" indul a móka. beteg

Voltam kint egy 10 percet összesen bolt lakás ingázás miatt, de konkrétan úgy éreztem hogy a papucs az aszfalton melegszik olvad el alattam. hány Lakás jelenleg 27 fok, ventilátor zúg, kever csak semmi hűtés. Nahh majd egy kád hideg, langyos víz ha minden kötél szakad. szeret