Nem tudom, de ma éjjel Budapesten a 13.kerületben rendesen kellemes volt az éjszaka. Kikapcsoltam a klímát 22kor, és kinyitottam az ablakot. Őszintén szólva nem számítottam ilyen meglepetésre. Gondolom ma éjszaka már nem lesz ilyen.

Holnap este 21h-kor rajtol a Hősök tere félmaraton, amit lefutunk feleségemmel. Bízhatok 30fok alatti hőmérsékletben??