Nagyjából így lehet kibírni nálunk (gyerekekkel). Kimegyünk, pancsolunk, aztán húzás befelé, mert ez a meleg kezd olyan lenni, mint amikor az ajtón kilépve mellkason rúgják az embert.

beillesztett kép