Olvasgatom a soraid sokszor, de ami a 100%-1-et illeti, az az értelem a hozzászólásaidban (gondolom ki lehet találni, hogy hova sorolható a Tied.) Ennyi faszságot felhalmozni, nem is értem, hogy lehet. 
Lehet én nézem másként, vagy csak más körökben mozgok, de a szerelmemen, meg még egy elvetemültön kívül én mindenkit csak szenvedni látok/hallok... IGEN, MÉG ITT OSZTRÁKIÁBAN IS!!!44 

Többieknek: Kitartást, a modellek szerint jó esély van a felfrissülésre, persze még sok van a nyárból! Darknak, meg Andisunknak, (mind a 99%-nak) élvezetes napokat kívánok!
Puszi pá!! És bassza meg ez a meleg!!!!!