Itt egyelőre úgy tűnik ma se lesz meg a forró nap. Remélem holnaptól azért megkezdjük már a gyűjtögetést, mert ha már ennyit szenvedünk, legalább legyen valami értelme. Itt a 40 fok elérését nem tartom valószínűnek (annak idején, 2007-ben is csak 39.6 fokig ment fel), és az abszolút rekord megdöntésére is kevesebb esélyt látok most, mint pár nappal ezelőtt. Aztán persze még bármi lehet.