A HungaroMet azért tud mosolyt csalni az arcomra. Jövő hét kedd lenne: --- "A több helyen erős északias szél fokozatosan veszít erejéből. Késő délután 35, 41 fok". Tehát most már 40 fok környékén is északi szél fújna, eleinte nem is gyengén.Természetesen ez csak irónia részemről, hiszen a meteorológiai háttere azért megvan ennek a dolognak, csak hát egy kicsit szürreálisan hangzik Közép-Európában.