Jaja, a kardoskúti puszta nagyon durván ki tud égni (tavaly is sivatagi színeket öltött), és akkor még ott van lejjebb a Montág-puszta és társai... sokan el sem tudják képzelni, amíg nem járnak ilyen helyeken  laza

Tavalyi kép

beillesztett kép