Ezt nagyon adom. Inkább csak indikátorként lehet nézni a várható változásokat.
Persze lehet, hogy bejön, amit mutat, még akár jobb is lehet, amit felvázolnak a modellek, de ez akkor derül ki, amikor odaértünk.
Ezért sem vagyok annyira lelkes már, mint a korábbi években.

Pl. a mostani KÜN-ből is kimaradtunk, de Budapest más kerületei meg kaptak zivatart.