Tegnap este futottam egy tizest Dömörkaputól, a parkolóból épp indult egy fiatal anyuka a két 4-5 éves kislányával sátorral és hálózsákokkal éjszakázni Bükkös-patak mellé. A gyerekek teljesen transzban voltak, menő csajszik lesznek. Tuti nem sörhasú wellnesshurka férjeik lesznek nevetnevet