Panelház tetőtéri szobájában pokoli... ehhez képest Szegeden maga a felüdülés lenni zavarban

Cassano! Nézted a friss GFS-t? Ez tényleg kezd egyre jobb lenni, az átlag csapadék is nőtt és az OP is vár már csapadékot július első két napjára. A makroszinoptikus felállás tetszetős, megközelítene minket egy hullámzó front, ami kitermelhet egy genovai ciklont. ECM is hasonlót vár, csak 1-2 nappal később.

Ilyen előrejelzésekkel máris könnyebb lesz elviselni, ami ránk vár a napokban.

beillesztett kép