Az első hullám - ami érintette Gödöllőt is - Aszódot éppen elkerülte.
Viszont később, Aszódtól északra képződött egy kisebb tömb, ami már rajtunk ment keresztül és esett is belőle némi záporeső.  
A Régész utca Osváth utca találkozásánál lévő HungaroMet állomás összesen 2,2 mm esőt regisztrált, miközben nálam, a lakótelepen csak 1 mm esett belőle.