Hogy bírjátok ezt a hőséget?
Én nagyon nehezen. Rájöttem, hogy nagyon gyűlölöm a 32 és a feletti kánikulát.
Nem lettem télimádó, szerintem nem is leszek soha, de ez a perzselő meleg teljesen kikészít.