Reméljük, hogy az AC eltakarodásával együtt valami hidegörvényt vagy hullámzó frontot is kapunk, amiből lehet csapadék. Legjobb lenne, ha a mediterrán térség is aktiválódna. Pár nap múlva ez már jobban fog látszódni kacsint