Nem győzöm hangsúlyozni, hogy engem a lehűlés lehetősége kevésbé villanyoz fel, mint az éledező csapadék esélyek.
Igazából ha a forróságot lezárjuk egy porviharos, száraz hidegfronttal, akkor jó eséllyel kis időn belül ugyanoda lyukadunk ki, csak közben ropogósra szárad minden.