Estét! 

Rémesen fest a jövő kép.. bár a hő hullám első etapját hál istennek Ausztriában töltöm..de azért itt is jó meleg van. Viszont minden nap esett eddig amerre voltunk, és fent a magaslatokon még fáztunk is..

Azért ezen a képen a víztározón látszik,hogy ott is nagy a csapadék hiány.

beillesztett kép