Ma egész élhető volt a hőmérséklet nálam.
Reggelre szó-szó, de felfrissülésről lehetett beszélni, a Tmin 16,9 fok volt, délután pedig 33,2 fok volt a Tmax, melyet meg kell becsülni, mert ennél már csak melegebb lesz a héten, már pénteken meg lehet a 36-37 fok és jövő keddig meg sem áll 40-ig.
A mai közép T. : 25,05 fok lett. Jó lesz visszagondolni erre a mai értékre a hétvégi és jövő hét eleji 27 fok feletti napi közepek után.