Nem tudom, te mit látsz, de Szegedre a GFS porzik, ECM egy fokkal jobb (de ismerjük, hogy mostanában szereti felülbecsülni a csapadékot), és jó, hogyha átlagra lehűl az idő, de inkább átlag felett marad a hőmérséklet, különösen, ha a tagok átlagát nézem. Persze tudom, ne legyünk telhetetlenek, de ez így a természet szempontjából kevés lesz...