Nálam idén eddig konkrétan 5 alkalommal hullott érdemi csapadék.
Január elején kiadós havazás ( 25 cm körüli porhó ), február elején jelentős havazás, majd eső ( 15 mm körüli csapadék ), február 20. körül néhány cm hó, majd kiadós eső ( összesen 15 mm körüli csapadék ), március végén 3 napos eső, de csak 15 mm összesen, majd május közepén 3 napos eső 30-35 mm-el.
Átlagosan jó havonta történt valami érdemi csapadékos esemény.
Hm, nem is olyan rossz. Bohóc